Elounda Ilion Hotel

Destinácia: Grécko, Kréta, Elounda
Kód zájazdu: 1031971
Cena od: 542 €
Príplatky od: 180 €
Pobytové zájazdy

Výber termínu

18.10.2019 8 dní Last Minute 542 € +180 € odlet: Viedeň letecká

Elounda Ilion Hotel

TV bicykle šípky minigolf biliard stolný tenis parkovisko internet, WiFi vodné športy na pláži štrková pláž detské ihrisko chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od letiska: 71 km
Vzdialenosť od pláže: 300 m
Poloha:
Ubytovacie zariadenia Elounda Ilion sa nachádzajú v letovisku Elounda. Letovisko Elounda je kľudné letovisko v ktorom si doprajete zaručný oddych. Bungalovy a apartmány sú vybudované na kopci s panoramatickým výhľadom na záliv Elounda a ostrov Spinaloga.  Apartmány sa nachádzajú 300 metrov od štrkovo-piesočnatej pláže. Vzdialenosť od letiska HER cca 71 km.

Ubytovania:
K dispozícií sú: dvojlôžké izby s výhľadom na more alebo záhradu, rodinné izby s výhľadom na more, bungalovy s výhľadom na more. Možnosť až dvoch prísteliek. Elounda Ilion ponúkajú 88 ubytovacích zariadení ktoré majú k dispozícií kúpeľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom, klimatizáciu, telefón s priamou voľbou, chladničku, satelitnú TV, trezor (za poplatok), balkón. 

Služby hotela:
24 hodinová recepcia, zmenáreň, bezplatné pripojenie na internet, izbová služba, požičovňa bicyklov a áut, súkromné parkovisko, bazén s lehátkami a slnečníkmi, detské ihrisko, šípky, biliard, minigolf, stolny tenis, rôzne vodné športy.

Stravovanie:
Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia. Hotel ma k dispozícii skvelú reštauráciu, snack bar, hlavný bar, satelitnú TV, video izbu.  Raz za týždeň sa konajú špeciálne zábavné programy.

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahřňa:
letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:
služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Nenašli ste, čo hľadáte? Napíšte nám, radi Vám poradíme