Letný tábor SunnyRelax

facebook
Destinácia: Slovensko, Nitriansky kraj, Duchonka
Kód zájazdu: 1072013
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Detské zájazdy, tábory
Detské zájazdy, tábory

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

stolný futbal,kalčeto gril, ohnisko tobogan, šmýkačka tobogan, šmýkačka volejbal stolný tenis
Úvod:
Plavky, žabky, UV krém - to je povinná výbava každého chillera na SunnyRelaxe. Slniečko sa v lete neskrýva a je pripravené ohriať nám parádny bazén na Duchonke do optimálnej teploty nielen na plávanie, ale aj na tie najbláznivejšie aktivity pri vode a vo vode. Ale čo sa to deje? Žeby nám to chcel predsa len niekto narušiť? Na Instastories jeden z chillerov zdieľal, že sa tu má začať budovať nová obytná štvrť a naša oáza pohody je tak v ohrození. Ak tomu chceme zabrániť, musíme donútiť mestečko SunnyTown, aby tu zriadilo „rezerváciu chillerov“. Mestečko má ale podmienku, že na to, aby sa tak stalo, musí byť vysadené obrovské množstvo nových paliem. Aj preto potrebujeme TEBA, aby si nám pomohol palmy získať v bláznivých hrách. Ale neboj, nebude to len o aktivitách, ale ako už názov napovedá, užiješ si hlavne relax v plných dúškoch. A keď ho bude na teba už priveľa, tak energiu vybiješ na tobogánoch v Podhájskej, pri laser game, pri futbale, v bodyzorbingu, či na parádnej penovej párty. Ale pozor ... zábava trvá len do momentu, kedy nám ju zákerný staviteľ opäť prekazí. Potom budeme musieť spojiť naše sily a postaviť sa za náš SunnyRelax.


Strava:
5x denne + pitný režim

Doprava:
individuálna

V cene tábora:
  • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim
  • animátori, zdravotník
  • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
  • foto z tábora k stiahnutiu na internete
  • atrakcie: vodné bicykle, penová párty, bodyzorbing


CK odporúča:
  • za príplatok 2,80€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
  • za príplatok 5€ táborové tričko CK Slniečko
  • za príplatok 25€ autobusový výlet na kúpalisko v Podhájskej a do Nitry na Laser game


Krátky úvod:
Letný tábor v perfektnom penzióne so skvelým areálom a bazénom! Užite si pohodu, vodné bicykle, bodyzorbing, penovú párty a výlet do Podhájskej a na laser game!

Doporučený vek:
7 - 15 rokov

Podrobnosti o tábore:

Ahoj decká, zdravím vás ja, Buki. Moja prezývka sa už objavila na viacerých táboroch či školách v prírode. Možno si ma niektorí pamätáte ako tú, čo sa občas svojou výškou stratí v dave detí.


Najbližšie leto ma nájdete v tábore SunnyRelax v Penzióne Slniečko na Duchonke. Bude to pre mňa veľká výzva pokračovať v už známom a rozbehnutom tábore, ktorý latku nasadil poriadne vysoko, keďže tento tábor bol vami zaradený medzi top tábory. Ja pevne verím, že sa mi ju podarí hravo preskočiť. Ale sama to určite nezvládnem. Budem k tomu potrebovať hlavne vás, decká. 


Penzión Slniečko na Duchonke poznám hlavne zo školení. Už pri jeho prvej návšteve ma oslovil svojou polohou a okolím. Nájdeme tu naozaj všetko, čo by taký penzión pre letný tábor mal mať. Je tu veľmi pekná príroda, kde môžeme len tak relaxovať. Je tu športové multifunkčné ihrisko, preto každý si tu nájde to svoje, či už rád hráš futbal, volejbal alebo obľubuješ len jednoduché hádzanie lopty. Tiež tu máme bazén, v ktorom sa môžeme schladiť počas horúcich dní, alebo pri ňom chillovať a len tak sa opaľovať na lehátku. Ale to nie je ani zďaleka všetko! Je tu tiež vodná nádrž Duchonka, plážové ihrisko, spoločenská miestnosť, útulné izby, jednoducho všetko, čo je potrebné.


SunnyRelax sa pokúsim urobiť tento rok ešte viac zážitkovým táborom. Určite zostaneme pri vodných hrách, vodných bicykloch, pridáme relaxačné cvičenia, ale aj tanečné workshopy. Ihrisko využijeme nielen na hry, ale aj na futbal v bodyzorbingu. Večer sa vyskáčeme na retro párty a penovej párty. Čaká nás aj letný vianočný večierok.


Každý si tu príde na svoje, či už máte v sebe ukrytého športovca, tanečníka alebo kreatívca. Najväčšou novinkou bude táborová hra, do ktorej zapojíme všetky svoje zmysly. Nepotrápite sa len vy, ale aj my animátori. Takže to vôbec nebude jednoduchá záležitosť.


Samozrejme nebudeme celý čas len na stredisku, máme možnosť navštíviť aj kúpalisko v Podhájskej a zahrať si Laser Game v Nitre.


Myslím, že program bude pestrý pre každého jedného z vás. Bude to jednoducho SunnyRelax :-) 


Vidíme sa na Duchonke!

Vaša Buki


penzión Slniečko

stolný futbal,kalčeto TV gril, ohnisko volejbal stolný tenis internet, WiFi bazén
Poloha:
Penzión Slniečko sa nachádza v krásnom lesnom prostredí len pár metrov od známej vodnej nádrže Duchonka pri Topoľčanoch. 

Ubytovanie:
Priestranné a komfortne vybavené 3, 4-lôžkové izby (2 x 5-lôžková) s vlastným sociálnym zariadením.
Kapacita 86 lôžok v hlavnej budove.

Vybavenie strediska:
vonkajší bazén, jedáleň, TV, DVD, projektor, flipchartová tabuľa, wifi, bufet, stolný tenis, stolný futbal, ohnisko na opekanie, plážový volejbal, altánok s kapacitou až 80 miest na sedenie, trampolína, hojdačky ...

Nenašli ste, čo hľadáte? Napíšte nám, radi Vám poradíme